Market Budowlany

Waldi Bud z pasji do budownictwa. Materiały budowlane, porady, wskazówki, ceny materiałów budowlanych.

Nie wiesz komu zlecić wymianę okien w Gnieźnie?

Teraz to żaden problem, bo w końcu masz nas

Produkt polecany przez redakcję

Zobacz, komu zlecić okna w Gnieźnie

Sprawdź firmy z Gniezna rekomendowane przez użytkowników

Szukaj sprawdzonych partnerów

Obejrzyj salon okien Gniezno Oknoplast

1

Dla fachowców

2

Dla amatorów

3

Dla Ciebie

Klasyczne czy nowoczesne okna w Gnieźnie? - To dylemat naszych rozmówców

Klasyczne okna ze szprosami wyglądają niezwykle urokliwe w starych kamienicach oraz domach, jednak czy pasują również do nowoczesnego stylu? Z kolei okna wykonane według najnowszych designerskich standardów nie zawsze ładnie komponują się z tradycyjnym wnętrzem.

     Czy wymiana okien w Gnieźnie to duży problem?

Wiadomo każdy z nas ma inny gust, co do stylu budynku czy wystroju wnętrza i właśnie to przeważało w czasie rozmów z mieszkańcami Gniezna. Większość z nich stawiała nowoczesne domu, do których próbowali dobrać odpowiedni rodzaj okien. Tutaj największy dylematem był wybór pomiędzy szczeblinami, a gładką taflą szkła. Nie chodziło tylko o design, ale przede wszystkim o ilość światła, która dostaje się do wewnątrz by doświetlić pomieszczenie. W sumie nie było problemu jeżeli chodzi okna znajdujące się po południowej stronie budynku, jednak co zrobić z tymi po północnej? Większość indywidualnych inwestorów w Gnieźnie rozwiązywała ten problem w ten sposób, że po prostu wstawiało w swoich domach 2 typu okien.

    Wymiana starej stolarki okiennej na jaką?

PCV, aluminium, a może drewniane? Takie pytanie na temat okien w Gnieźnie można było również bardzo często usłyszeć. Za tym pytaniem nie tylko krył się wybór najbardziej optymalnych materiałów, ale przede wszystkim postawienie na najbardziej optymalne technologię. W tym wypadku właściwa odpowiedź zależała od lokalizacji inwestycji. Jeżeli znajdowała się w obrębie starego miasta to wymagana była stolarka drewniana, natomiast w innych lokalizacjach zależało to od pomysłu inwestora.

Kliknij Lubię To! na naszym profilu na Facebooku

Dlaczego Waldi Bud? Bo pracujemy z fachowcami

Na nasz zespół składają się wysoce wykwalifikowani specjaliści, w tym m.in. właściciele firm wykonawczych, kierownicy budowy, architekci i dziennikarze, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w budownictwie

Waldi Bud to miejsce, od którego budowę swojego domu zaczynały setki Polaków. I Ty też możesz być wśród nich. Rzuć okiem na dostępne artykuły, komentarze i analizy ekspertów.

Szybki przegląd po serwisie Waldi Bud. Skontaktuj się z nami i sprawdź, kto tworzy nasz zespół redakcyjny

O Waldi Bud

Copyright © 2022

Waldemar Grześkowiak

Wszelkie prawa są zastrzeżone

Razem z nami budowa domu stanie się prostsza, niż mogłeś przypuszczać. Serio.