Strona główna » Wszystkie publikacje w serwisie » Napisz do Waldi Bud »                                                                                                                                                                                         Waldi Bud

Waldi Bud

Waldi Bud z pasji do budownictwa. Materiały budowlane, porady, wskazówki, ceny materiałów budowlanych.

 

Napisz do nas »

 

Drzwi Aluminiowe Aluhaus »

Kliknij i przejrzyj najnowszą ofertę drzwi aluminiowych marki Aluhaus grupy kapitałowej Oknoplast.

  Jakie okna wybrać? »

Obejrzyj rolety »                               Kontakt »

Serwisem partnerskim jest blog Tomasza Boruckiego

 

Zleć montaż okien w Jaworze. Sprawdź, gdzie
Ranking sprawdzonych firm montujących okna

Produkt polecany przez redakcję

Zestawienie sprawdzonych firm montujących okna w Jaworze

Sprawdź, komu powierzyć pomiary okien

Poznaj salony z regionu

Szukaj firm partnerskich w całym woj. dolnośląskim

 

1                 Dla fachowców

2                 Dla amatorów

                Dla Ciebie

 

Jakie okna w Jaworze czy drewniane czy PCV? To dylemat większości prywatnych inwestorów

Jawor to średniej wielkości miasto położone pomiędzy Nysą Szaloną, Paszówką a Jawornikiem. Mieszkający tam ludzie, tak jak i w innych regionach kraju mają swoje osobiste dylematy związane z wyborem stolarki okiennej. Oto najczęściej poruszane kwestie, o których z mieszkańcami rozmawiał nasz reporter.

Wymiana okien w Jaworze to nie taka prosta sprawa

Jaworzanie tworzą dość tradycyjną społeczność pod każdym względem. Właśnie dlatego wymiana stolarki okiennej z drewnianej na bardziej nowoczesną dla wielu stanowi mentalny problem. Co z tego, że stare okna są nieszczelne a do wnętrza dostaje się chłód? Ważne, że są zrobione z drewna, które wystarczy pomalować by wyglądało jak nowe. Na argumenty odnośnie termoizolacji czy paroprzepuszczalności patrzą z politowaniem, bo kto o tym słyszał. Właśnie z tego powodu młodzi, którzy budują domy i remontują mieszkania mają problem z wyborem okien. Jednak wielu z nich wybiera nowoczesne okna z PCV, które przy dużej wilgotności powietrza o wiele lepiej się sprawdzają niż wykonane z najlepszego gatunku drewna (więcej tutaj: https://oknoplast.com.pl/salony/jawor-dom-bud-partner-handlowy/).

Okna uchylne, rozwieralne czy może takie i takie?

To kolejny dylemat z jakim spotkał się nasz reporter, który wędrował wśród inwestycji w Jaworze. Większość osób jednak mimo wszystko wybierała okna uchylno-rozwieralne, ponieważ jak argumentowały, są one dla nich najbardziej uniwersalne i spełniają wiele funkcji. Uchylność to bardzo przydatna funkcja, z której można zrezygnować w przypadku okien balkonowych, gdzie drzwi pełnią funkcję wywietrznika.

 

Kliknij Lubię To! na naszym profilu na Facebooku

 

Dlaczego Waldi Bud? Bo pracujemy z fachowcami

 

Na nasz zespół składają się wysoce wykwalifikowani specjaliści, w tym m.in. właściciele firm wykonawczych, kierownicy budowy, architekci i dziennikarze, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w budownictwie

Waldi Bud to miejsce, od którego budowę swojego domu zaczynały setki Polaków. I Ty też możesz być wśród nich. Rzuć okiem na dostępne artykuły, komentarze i analizy ekspertów.

 

Szybki przegląd po serwisie Waldi Bud. Skontaktuj się z nami i sprawdź, kto tworzy nasz zespół redakcyjny

Opieka merytoryczna

Waldi Bud

Waldemar Grześkowiak

Kontakt do mnie »

Skrót po nawigacji serwisu

Okna Janów Lubelski »

Okna Jawor »

Okna Lipsko »

O Waldi Bud

Okna Gniezno »

Copyright © 2016

Wszelkie prawa są zastrzeżone

Razem z nami budowa domu stanie się
prostsza, niż mogłeś przypuszczać. Serio.

 
Waldi Bud © Niezależny serwis informacyjny o budownictwie. Sprawdź, jak wybudować swój dom we własnym zakresie. W serwisie znajdziesz porady budowlane i architektoniczne.